Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 2,3,а середнє арифметичне трьох інших чисел 3,5.Знайди

середнє арифметичне всіх п‘яти чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Каблучий Дмитрий.

Ответ:

3.02

Пошаговое объяснение:

сума 2-х перших чисел

2.3*2=4.6

Сума трьох інших чисел

3.5*3=10.5

Сума 5-ти чисел:

10.5+4.6=15.1

Середнє арифметичне

15.1/5=3.02