Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 8,1 а середнє арифметичне п'яти інших чисел дорівнює

4,5 знайди середнє арифметичне цих дев'яти чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Артём.

Ответ:

6,1

Пошаговое объяснение:

8,1*4=32,4

4,5*5=22,5

32,4+22,5=54,9

54,9:9=6,1