Чому дорівнює знаменник нескінченної геометричної прогресії якщо її перший член b1 = 1/101, а сума

1/100 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ташлыков Матвей.

Ответ:

1/101

Пошаговое объяснение:

S = b1/(1-q) = 1/100

1/(101*(1-q)) = 1/100

101 - 101q = 100

101q = 1

q = 1/101