У першому мішку було в 4 рази більше цукру, ніж у дру- гому. Коли з першого мішка взяли 10 кг

цукру, а в другийдосипали 5 кг, то в мішках стало порівну дукру. Скількикілограмів цукру було в кожному мішку спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гавричков Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х кг - 2 мешок

4х - 1 мешок

4х-10 - 1 мешок

х+5 - 2 мешок

4х-10=х+5

4х-х=5+10

3х=15

х=15:3

х=5 кг во 2 мешке

4*5=20 кг в 1 мешке