у первому мішку було в 4 рази більше цукру , ніж у другому коли з 1-го мішка взяли 10кг цукру а в

другий досипали 5 кг ТОВ мішках стало порівно цукру. скільки кг цукру у кожному мішку дам 30 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Маша.

Ответ:

Х кг - 2 мішок

4х - 1 мішок

4х-10 - 1 мішок

х+5 - 2 мішок

4х-10=х+5

4х-х=5+10

3х=15

х=15:3

х=5 кг в 2 мішку

4*5=20 кг в 1 мішку