Із грядки вирвали 21 редьку, що становить 3/8 усієї редьки. Скільки росло на грядці?


Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Сергей.

Ответ:

1) 21 : 3 × 8 = 56 ( р. )

Пошаговое объяснение:

  1. Є правило - якщо в нас невідоме значення дробу, але є дріб і число, то ми ділимо число на чисельник а множимо на знаменние
Отвечает Чепенко Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - вся редька

21 редька - 3/8

Х редька - 1

Х=1*21:3/8=21*8/3=56 шт росло всего на грядке