Із грядки вирвали 28 мрквин, що становить 4/7 усієї моркви. Скільки морквин рсло на гядці?


Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Алёна.

Ответ:

28/1=4/7

28:4=7 мор. (1/7)

7*7=49 мор. всього

Відповідь: росло 49 морквин