Кролик Рудь зібрав з двох грядок 37 морквин, а з третьої- на 11 морквин менше, ніж з перших двох

разом. Скільки морквин зібрав кролик Рудь з трьох грядок?

Ответы на вопрос

Отвечает Будников Алексей.
1)37-11=26(м)
2)26+37=63(м)
Вiдповiдь:Кролик Рудь зiбрав 63 морквини з трьох грядок.