у господині було 70 морквин.14 морквин вона використала для приготування страв,а решту зв'язала в

пучки,по 6 морквин у кожен. скільки вийшло пучків із морквою​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Сергей.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

70-14=56 (ті, що залишилися)

56/6=9 (2 морквини в остачі)

Вийшло 9 пучків і ще 2 морквини