На скільки периметр квадрата зі стороною 7см більший від периметра квадрата зі стороною 5 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленчук Люба.

Периметр квадрата зі стороною 7см= 7×4=28, тому що 4 сторони квадрата

Р квадрата, що 5 см = 5×4=20

28-20=8

Відповідь на 8 см