6*. У коло вписано правильний трикутник, пе- риметр якого дорівнює 36 дм. Обчислити пе-риметр

квадрата, вписаного в те саме коло.​

Ответы на вопрос

Отвечает Қолқанат Әлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Сторона трикутника - 120 см (360/3)

Радіус кола -   a \frac{\sqrt{3} }{3} = 40\sqrt{3}

Сторона квадрата, вписаного у коло -

R = \frac{\sqrt{2}}{2}  a

40\sqrt{3} = \frac{\sqrt{2} }{2} a

a = \frac{40\sqrt{3} }{\frac{\sqrt{2}}{2}} = \frac{80\sqrt{3} }{\sqrt{2} }

P = \frac{320\sqrt{3} }{\sqrt{2}} (см) = \frac{32\sqrt{3} }{\sqrt{2} } (дм)