Основи прямокутної трапеції дорівнюють 10 дм і 22 дм. Менша бічна сторона дорівнює 9 дм. Обчисли

більшу бічну сторону трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ:

15 дм

Пошаговое объяснение:

Проведемо висоту трапеції РН=МК=9 дм. Розглянемо ΔРНТ - прямокутний, де ТН=КТ-КН=22-10=12 дм.

РТ=15 дм, тому що катети ΔРТН пропорційні числам 3 та 4, тобто це "єгипетський" трикутник.