Обчислити значення виразу 3x- 2у, якщо х =4,2, у=4,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Mamytina Nastya.

Ответ:

(3*4,2)-(2*4,3)=12,6-8,6=4

Отвечает Кванин Даниил.

Ответ:

(3*4,2)-(2*4,3)=4

Пошаговое объяснение: