4. Катер плив 100,1 км за течією річки і 99,47 км проти течії. Скільки часу витратив катер на

весь шлях, якщо його власна швидкість36,4, а швидкість течії річки 2,1 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшина Вика.

Ответ:

5,5 годин.

Пошаговое объяснение:

36,4+2,1=38,5 (км/год) швидкість катера за течією

36,4-2,1=34,3 (км/год) швидкість проти течії

100,1/38,5 + 99,47/34,3 = 2,6 + 2,9 = 5,5 (год) був у дорозі катер.

1 0