За 5 шоколадних цукерок і 6 льодяників заплатили 13 грн. 40 к. Скільки коштує цукерка і скільки

коштує льодяник, якщо цукерка дорожча на 70 к.?

Ответы на вопрос

Отвечает Довголюк Богданка.

Ответ:

у=0.9

х=1.6

Пошаговое объяснение:

Шоколадная конфетка:х

Сосательная конфетка:у

5х+6у=13.4

х=у+0.7

5у+3.5+6у=13.4

11у=9.9

у=0.9

х=1.6