Помогите плиз 15 балов ведь задача не сложная! 3а 5 шоколадних цукерок і 6 льодяників заплатили

13 грн 40 к. Скільки коштує цукерка і екільки — льодяник, якщо цукерка дорожча за льодяник на 70 к.?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

х+х+0,70=13,40

2х=13,40-0,70

2х=12,70

х=12,70:2

х=6,35(6грн. 35 коп.) ---6 льодяників

Знаходимо цукерки

6,35+0,70=7,05(7грн 5коп.) --- ш. цукерки