30 балів !!!! складіть рівняння дотичної до графіка функції f , у точці з абсцисою Xо якщо :Xo=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Федя.

Ответ:

f'(x) = 6x²-3, угловой коэффициент в точке x₀ = 1 равен f'(1) = 3. f(1)=-1

Уравнение касательной y =3x+b, y(1)=-1=3+b, b=-4, y =3x-4

Пошаговое объяснение: