Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 1,68. Одне число у 3,2 разибільше другого. Знайти ці

числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Богдан.

Ответ:

твет:

хай друге число х

тоді перше число 3,2х

Складаємо рівняння

(3,2х+х)/2=1,68

4,2х=1,68*2

4,2х=3,36

х=3,36/4,2=0,8  це друге число

а перше 0,8*3,2=2,56

Пошаговое объяснение: