Бригада робітників повинна зібрати 700 кг яблук. Першого дня вона зібрала 35% цього обсягу. Скільки

кілограмів яблук зібрала бригада першого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Влад.

Ответ:

205

Пошаговое объяснение:

700кг - 100%

х-35%

х=(700*35)/100= 7*35=205