Три бригади одержали завдання зібрати певну кількість яблук.Перша бригада виконала 29 %усього

завдання.Друга 27 %, третя 33 %усього завдання.Після цього їм залишилося зібрати ще 121 кг яблук.Скільки кг яблук вони повинні зібрати і скільки кілограмів яблук зібрала кожна бригада

Ответы на вопрос

Отвечает Фомичёва Александра.

1)100÷100×29=29 (кг) зібрала перша бригада.

2)100÷100×27=27 (кг) друга бригада.

3)100:100×33=33 (кг) третя бригада

4)29+27+33=89 (кг)зібрали.

5)121+89=210 (кг) повинні.