За 4 пачки печива і 3 пляшки води заплатили 9 гре 90 копійки скільки коштує одна пачка печива якщо

вона дешева пляшки води на 85 копійок​

Ответы на вопрос

Отвечает Каминер Аля.

Ответ:

10,5 и 19 гривен

Пошаговое объяснение:

x -цена печенья, x + 85 - цена воды,

4x + 3 ( x + 85) = 990

7x + 255 = 990

7x = 735

x = 105 (копеек)  = 10,5 гривен

105 + 85 = 190 (копеек) = 19 гривен