ЛЮДИ ПОМОГИТЕ ПРОШУУУУУ За 4 пачки печива i 3 пляшут мiнеральноï води заплатили 46грн 20к. Пачка

печива дорожча за пляшку мiнеральноï води 1 грн. 40к. Скiльки коштує пачка печива? пляшка мiнеральноï води?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

Ответ: пляншка мін. води = х

пачка печива = х +1,4

4(х+ 1,4) + 3х = 46,2

4х + 5,6 +3х=46,2

7х= 46,2-5,6

7х=40,6

х=5,8

Пляшка мін. води коштує 5грн 80 коп.

Пачка печива коштує 7 грн 20 коп.

Пошаговое объяснение: