за 4 пачки печива і 3 пляшки мінеральної води заплатили 46 грн 20к. Пачка печива дорожча за пляшку

мінеральної води на 1 грн 40 к скільки коштує пачка печива?пляшка мінеральної води. Даю 65 баллов и СРОЧНОООООООООООООООООООООООООООООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Лида.

Ответ:

4пачки печива - по х+1,4 грн

3пляшки мінеральної води - по х грн

всього 46,2 грн

Пошаговое объяснение:

1) х+1,4+х=46,2

х+х = 46,2-1,4

2х= 44,8

х= 44,8:2

х=22,4- одна пляшка води

22,4+1,4= 23,8- одна пачка печива