за 4 пачки печива і 3 пляшки мінеральної води заплатили 7 грн 48 к. Скільки коштує 1 пачка печива і

1 пляшка мінеральної води, якщо пачка печива дешевша за пляшку мінеральної води на 58 коп. ПОЖАЛУЙСТВА РЕШИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Яскевич Надя.

Ответ:

Нехай пачка печива х грн , тоді пляшка мінеральної води (х + 0,58) грн . Враховуючи те що 4 пачки печива і 3 пляшки води коштують 7 грн 48 коп. отже , пачка печива 4х грн ,а пляшки мінеральної води 3( х + 0,58 ) грн отримаємо рівняння

4х + 3 ( х + 0,58 ) = 7,48

Розв'яжимо це рівняння :

4х + 3(х+0,58)=7,48 ,

4х+3х+1,74=7,48 ,

4х+3х= 7,48-1,74,

7х=5,74,

х=5,74:7,

х=0,82 .

1)0,82+0,58= 1,4 ( грн)- ціна мінеральної пляшки

відповідь : 0,82 грн 1,4 грн