Виконати ділення з остачею 62 ділити на 7 Задача...На клумбіросло 35 кущів троянд. 1/5 усіх кущів

становлять червоні троянди,1/7 -білі ,а решта - жовті.Скільки кущів жовтих троянд росте на клумбі.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркелов Артём.

Ответ:

62:7=8(6остача)

8•7=56

62-56=6-остача

---------------------------

задача:

1)35•1:5=7(кущ)-червоних троянд

2)35•1:7=5(кущ)-білих троянд

3)5+7=12(кущ)-червоних і білих разом

4)35-12=23(кущ)-жовтих троянд

Перевірка(7чер+5біл+23жов)=35кущів троянд