Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 8б км/ год, і 4 години зі швидкістю 70 км/год. Знайди середню

швидкість руху автомобіля. В мене щось виходить 75,3

Ответы на вопрос

Отвечает Чиктол Айлаана.

Ответ:

75 1/3 км/ч

Пошаговое объяснение:

Средняя скорость автомобиля:

(2·86+4·70)/(2+4)=(2(86+140))/6=226/3=75 1/3 км/ч