Виготовити розчин масою 300 грамів , з масовою часткою NaCI 0.5%


Ответы на вопрос

Отвечает Демков Костя.

w = m реч/ m розчину × 100%

m реч = (w + m розчину) / 100%

m peч = (0.5 + 300)/100 = 3.005 г

В-дь: потрібно додати 3г NaCl