Одне число дорівнює 120, друге становить 50% від першого, а третє - 25% від другого. Знайти середнє

арифметичне цих чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 120 х 50% : 100% = 60 ( друге)

60 х 25% : 100% = 15 ( третє)

( 120 + 60 + 15) : 3= 65  середне арифметичне

Отвечает Кучеренко Сергій.

Відповідь:

65

Покрокове пояснення:

1. 120*50%=60-друге число.

2. 60*25%= 15. - третє число.

3, (120+60+15)/3=65. - середнє арифметичне.