Купили 3 кг яблук по 2,5 грн за 1 кг і 4 кг груш. За груші заплатили на 1,5 грн менше, ніж за

яблука. скільки коштує 1 кг груш? срочноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Стрелков Дмитрий.

Ответ:

2,5*3=7,5 грн заплатили за яблука

7,5-1,5=6 грн заплатили  за груші

6/4=1,5 грн коштує кілограм груш

Пошаговое объяснение: