Сума цифр двоцифрового числа дорівнює 10. Якщо поміняти місцями його цифри, то отримаємо число, яке

менше від даного на 36.Знайти дане число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карья Данил.

Ответ:

73

Пошаговое объяснение:

7+3=10

Если поменять местами то будет 37 (3+7=10, так же), а 73-37=36