Сума подвоєної кількості десятків і кількості одиниць деякого двоцифрового числа дорівнює 11. Якщо

поміняти місцями цифри цього числа, то отримаємо число, яке на 9 менше від даного. Знайдіть дане число. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Найденов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть задумано число ab=10a+b

если поменять местами цифры ba=10b+a

10a+b=10b+a+9 ;  9a=9b+9 ; a=b+1; b=a-1 подставим в следующее уравнение

2a+b=11

2a+a-1=11;  3a=12; a=4 ; b=a-1=3; b=3

число 43

проверка

4*2+3=11

34+9=43