Сума цифр двоцифрового числа = 15, якщо цифри цього числа поміняти місцями, то одержимо число яке

меньше від даного на 9. Яке це число? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хлебникова Милана.

х +  у = 8                           у+х = 8

(10у+х) - (10х+у) = 18        у-х = 2    сложим:    2у = 10    у = 5,  х = 3

 

Ответ: 35.