Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 16см ,його ширина становить 3/4 довжини,а висота -70%

ширини.Знайти об'єм цього паралелепіпіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Костикова Лиза.

Ответ:

об'єм цього паралелепіпеда 1612,8

Пошаговое объяснение:

16*(3/4)=12см

12*0,7=8,4

довжина=16

ширина=12

висота=8,4

16*12*8,4=1612,8