Перший автомобіль був у дорозі 4 год, а другий - 3 год. Який автомобіль проїхав більшу відстань ,

якщо швидкість першого автобуса 70 км/год, а другого - 80 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Киршина Настюшка.

Ответ:

1) 4× 70=280 ( км) проїхав 1 автомобіль

2) 3×80= 240( км) проїхав другий автомобіль

відповідь: більшу відстань проїхав перший автомобіль