Перший автобус був у дорозі 4 год а другий 5 год. Який автобус проїхав більшу відстань і на скільки

км більшу ,якщо швидкість першого автобуса 80 км/год а другого - 70км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Шипица Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80 *4= 320 км проїхав перший

70*5= 350 км проїхав другий

другий автобус проїхав більшу відстань на

350- 320= 30 км