Завдання 5. Два велосипедисти рухалися з однаковою швидкістю. Яку відстань подолав кожен з них,

якщо один був у дорозі 5 год, а інший - 3 год, причому другий проїхав на 28 км менше, ніж перший? Рiшення. Нехай швидкість обох велосипедистів х, тоді перший за 5 годин проїхав 5x за 3 години 3x км. Відомо що другий проїхав на 28 км менше. Нужно уровнением а не по действиям даю 50 баллов!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Софья.

Ответ:

70км и 42км

Пошаговое объяснение:

Скорость обоих велосипедистов = х км/ч

Проехал 1 велосипедист за 5 часов = 5х км

Проехал 2 велосипедист за 3 часа = 3х км

Разница = 28 км


5х - 3х =28

2х = 28

х = 28 : 2

х = 14


Скорость обоих велосипедистов = (х) = 14 км/ч

5 * 14 = 70 (км) - проехал 1 велосипедист

3 * 14 = 42 (км) - проехал 2 велосипедист