Два велосипедисти рухалися з однаковою швидкістю. Яку відстань подолав кожен з них, якщо один був у

дорозі 5 год , а інший - 3 год, причому другий проїхав на 28 км менше, ніж перший ?

Ответы на вопрос

Отвечает Радионов Станислав.

28/(5-3)=28/2=14 км/год швидкість

5*14=70 км перший

3*14=42 км другий