5) У трьох восьмих класах навчається 70 учнів. У 8.А класі на 20% бiльше учнів, ніж у 8.Б. У 8.В

на 20% менше учнiв, ніж у 8.Б. Скільки учнів У 8.А, скільки у 8.Б, скільки у 8.В? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Ключникова Дарья.

Ответ:

Нехай у 8.Б класі навчається x учнів. Тоді в 8.А класі буде (1+20/100)*x = 1.2x учнів, а в 8.В класі буде (1-20/100)*x = 0.8x учнів.

За умовою, сума учнів у трьох класах дорівнює 70:

x + 1.2x + 0.8x = 70

3x = 70

x = 23.33

Отже, у 8.Б класі навчається 23 учні, у 8.А - 1.2*23 = 27.6 учнів, а в 8.В - 0.8*23 = 18.4 учнів.

Відповідь: у 8.А класі навчається 27 учнів, у 8.Б - 23 учні, а в 8.В - 18 учнів (із-за того, що кількість учнів повинна бути цілим числом, округлили відповіді).