Знайти суму шести перших членів геометричної прогресії: 3;6;…


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артём.

Ответ: 189

Пошаговое объяснение:

b1 = 3;

b2 = 6;

q = b2/b1 = 6/3 = 2

Sn = b1 (q^n - 1) / (q - 1)  ;  n=6

S_{6} = 3 (2^{6} -1) : (2-1) = 3*63 = 189