Знайдіть відстань між точками A і B, якщо точка C - середина відрізка AB: A(-5,3) i C(-2,6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Белобородова Алёнка.

Ответ:

6 \sqrt{2}

Пошаговое объяснение:

AB = 2AC = 2 \sqrt{(-2 - (-5))^2 + (6 - 3)^2} = 2 \sqrt{(-2 + 5)^2 + 3^2} = 2 \sqrt{3^2 + 3^2} = 2 \cdot 3 \sqrt{2} = 6 \sqrt{2}