Автомобіль рухався зі швидкістю 64 км/год протягом 3 год і 4 год зі швидкістю 62,7 км/год. Знайдіть

середню швидкість автомобіля на всьому шляху ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юзьвяк Алінка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

64 *3 = 192 (км) - проїхав автомобіль за 3 години

62,7 * 4 = 250,8 (км) - проїхав автомобіль за 4 години

192 + 250,8 = 442,8 (км) - увесь шлях який подолав автомобіль

Далі визначимо час, який автомобіль був у дорозі

3 + 4 = 7 (год)

Знайдемо середню швидкість автомобіля на всьому шляху

442,8 : 7 = 63,2 (км/год)  ​