Швидкість човна в стоячій воді 15,9км/год а швидкість течії 2,3км/год. Яку відстань пропливе човен

за 4 год рухаючись проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Керт Иван.

Ответ:

1),15,9-2,3=13,6(км/за год) швидкість човна проти течії.

2)13,6×4=54,4(км) пропливе човен за 4 години.

Відповідь:54,4 км.

Отвечает Андронова Настя.

Ответ:

72,8км

Пошаговое объяснение:

15,9+2,3=18,2км/год(швидкість човна за течією)

18,2*4=72,8км