в сахорном сиропе массой 200 г с концентрацией 30% сахара налили 100г чистй воды какова

концентрация сахара в полученом растворе?

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.

Ответ:

200г- 30%

300г-х

х= (200*30) /300

х= 20%

Ответ:20%

Отвечает Morden Alice.

Ответ:

20%

Пошаговое объяснение:

в 200 г сіропа з 30 % концентрацією цукру буде 60г самого цукру(200*0,3)   і 140 г води , долили  ще 100 г води , тоді води в розчині стало 140+100=240 г  і цукар залишився в кількості 60 г , розчин тепер буде 300 г, а концентрація цукру в розчині відповідно зменшиться і її нова концентрація тепер складає :   300     це 100%

                                                                 60        це Х%  х%=60*100/300=20%