сума трьох чисел дорівнює 63/100. перший доданок - 29/100, що на 0,17 більше ніж другий. чому

дорівнює третій доданок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисик Таня.

Ответ:

29/100-17/100=12/100 – другий доданок.

29/100+12/100=41/100 – сума першого і другого доданків.

63/100-41/100=22/100 – третій доданок.

Пошаговое объяснение: