97 100 що на 0,41 1. Сума трьох чисел дорівнює 27 Перший доданок 100 менше, ніж другий доданок.

Чому до- рівнює третій доданок? "​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:27/100 + 41 /100= 68/100  другий доданок

27/100 + 68 /100=95/100 сума першого і другого доданків

97/100 - 95/100=2/100  третій доданок

Пошаговое объяснение:

/ це дріб