Периметр прямокутника 30см, а довжина однієї сторони 5 см. Яка довжина другої сторони?


Ответы на вопрос

Отвечает Соловчук Серёжа.

Ответ:

10 см

Пошаговое объяснение:

30:2-5=15

Перевірка: (10+5)×2=15×2=30