За формулою z=108÷k+t знайдітьзначеня z,якщо:a)k=54,t=83,б)k=9,b=52


Ответы на вопрос

Отвечает Бонд Митя.

z = 108 : k + t

a) k = 54, t = 83

108 : 54 + 83 = 2 + 83 = 85

б) k = 9, t = 52

108 : 9 + 52 = 12 + 52 = 64