Дүкенге 960 дәптер әкелінді. Онын 8/5 і біржол сызықты дәптерлер 4/1 і тор көз дәптерлер .Ал

қалғаны екіжол сызықты дәптерлер.Екі жол сызықты дәптерлер қанша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Безукладнова Таня.

Пошаговое объяснение:

бир жол=960*5/8=600

тор коз=960*1/4=240

еки жол сызыкты=960-(600+240)=120