На трьох полицях 47 книг. На середній полиці на 4 книги менше, ніж на верхній, і на 2 книги більше,

ніж на нижній полиці. Скільки книг на верхній Полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малева Ирина.

Ответ:

Книги на средней полке Х

Книги на верхней полке Х+4

Книги на нижней полке Х-2

Х+Х+4+Х-2=47

3Х=47+2-4

3Х=45

Х=15

На средней полке 15 книг

На верхней полке 15+4=19 книг

На нижней полке 15-2=13 книг

Проверка

15+19+13=47 книг

Пошаговое объяснение: