У книжковій шафі на верхній полиці книжок у 3 рази більше, ніж на нижній. Після того, як на нижню

полицю додали 6 книг, а з верхньої взяли 2 книги, на обох полицях книжок стало порівну. Скільки книг було на нижній полиці? (26) Нехай х число книжок на нижній полиці. Яке з рівнянь відповідає умові завдання? Срочно кр по матем даю 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Сакин Никита.

Ответ:

4 книги

Пошаговое объяснение:

Верхняя полка — 3х книг

Нижняя полка — х книг

3х - 2 = х + 6

3х - х = 6 + 2

2х = 8

х = 8 : 2

х = 4

Верхняя полка = (3х) = 3 * 4 = 12 книг

Нижняя полка = (х) = 4 книги